SVĚT DECHU >>

Certifikovaní SOMA® INSTRUKTOŘI

ING. JAN ŠILAR

KOUČ DECHU | autor podcastu SVĚT DECHU


Praktikuji komplexní práci s dechem vhodnou pro gaučové povaleče i profesionální atlety. V podobě "MINUTY DECHU" předávám nejefektivnější dechové techniky, které jsem za svou kariéru potkal.

7 let v uniformě vojáka z povolání, 4 roky Wim Hof Method intenzivní praxe, 10+ Holotropních Dýchání na kontě, 2 roky SOMA DECH® studia a budování rozsáhlé dechové komunity. Jsem certifikovaný SOMA dechový kouč, studuji výcvik Holotropního dýchání GLT, jsem autorem podcastu SVĚT DECHU a spoluzaložil jsem český SOMA DECH®.

VYTVÁŘÍM DECHOVÉ ONLINE VZDĚLÁVACÍ KURZY, UDÁLOSTI A V RÁMCI OSOBNÍ PODPORY VEDU KLIENTY KE ZDRAVÍ A VNITŘNÍ SÍLE. 

Moje Projekty & Osobní DECHOVÝ KOUČINK

LUCIE BEČKOVÁ

TANTRA masérka | KOUČKA | Průvodkyně žen


Jsem ŽENA MULTIPOTENCIÁLKA. Miluju svobodu, rozmanitost a celistvost. Dělám toho spoustu a všechny mé aktivity jsou vzájemně propojené. Tantra masáže, saunové rituály, dechová terapie, spontánní tanec, ženské kruhy, online konzultace,…

Jsem TANTRICKÁ MASÉRKA A KOUČKA. Dotek je pro mě modlitbou, meditací, lékem. Stejně jako dech. Jako SOMA DECHová lektorka učím, jak se vědomým dýcháním aktivovat, zklidnit, rozveselit, dostat do změněného stavu vědomí a jak zkvalitnit život na všech úrovních, včetně vztahů, sexuality či financí.

DOTÝKÁM SE NEJEN TĚLA, ALE TAKÉ EMOCÍ, MYSLI, EGA, DUŠE. POMÁHÁM LIDEM ŽÍT INTENZIVNÍ, AUTENTICKÝ, SMYSLNÝ A SMYSLUPLNÝ ŽIVOT.

VIP Tantra Masáže a Konzultace

STAŇ SE ČLENEM SOMA TEAMU

ZAPIŠ SE NA ČEKACÍ LISTINU


 CERTIFIKAČNÍ MODUL I

INSTRUKTORSKÝ VÝCVIK SOMA BREATH®


ČERVENEC 2022 - PRAHA

SOMA Dech®️ kombinuje moudrost starodávných kultur s poznatky moderní vědy. Obsahuje zdravé dýchání hravou formou, jedinečnou hudbu, spontánní tanec, meditace, dechovou terapii, holistický koučink. Jako certifikovaný lektor můžeš vést unikátní SOMA DECHové meditace, ozvláštnit své jógové, taneční či seberozvojové workshopy, terapeutickou praxi či masáže.

MÁM VÁŽNÝ ZÁJEM O SOMA VÝCVIK V ČEŠTINĚ