SVĚT DECHU >>

Certifikovaní SOMA® INSTRUKTOŘI

ING. JAN ŠILAR

KOUČ DECHU | autor podcastu SVĚT DECHU


Praktikuji komplexní práci s dechem vhodnou pro gaučové povaleče i profesionální atlety. V podobě "MINUTY DECHU" předávám nejefektivnější dechové techniky, které jsem za svou kariéru potkal.

7 let v uniformě vojáka z povolání, 4 roky Wim Hof Method intenzivní praxe, 10+ Holotropních Dýchání na kontě, 2 roky SOMA DECH® studia a budování rozsáhlé dechové komunity. Jsem certifikovaný SOMA dechový kouč, studuji výcvik Holotropního dýchání GLT, jsem autorem podcastu SVĚT DECHU a spoluzaložil jsem český SOMA DECH®.

VYTVÁŘÍM DECHOVÉ ONLINE VZDĚLÁVACÍ KURZY, UDÁLOSTI A V RÁMCI OSOBNÍ PODPORY VEDU KLIENTY KE ZDRAVÍ A VNITŘNÍ SÍLE. 

Moje Projekty & Osobní DECHOVÝ KOUČINK

LUCIE BEČKOVÁ

TANTRA masérka | KOUČKA | Průvodkyně žen


Jsem ŽENA MULTIPOTENCIÁLKA. Miluju svobodu, rozmanitost a celistvost. Dělám toho spoustu a všechny mé aktivity jsou vzájemně propojené. Tantra masáže, saunové rituály, dechová terapie, spontánní tanec, ženské kruhy, online konzultace,…

Jsem TANTRICKÁ MASÉRKA A KOUČKA. Dotek je pro mě modlitbou, meditací, lékem. Stejně jako dech. Jako SOMA DECHová lektorka učím, jak se vědomým dýcháním aktivovat, zklidnit, rozveselit, dostat do změněného stavu vědomí a jak zkvalitnit život na všech úrovních, včetně vztahů, sexuality či financí.

DOTÝKÁM SE NEJEN TĚLA, ALE TAKÉ EMOCÍ, MYSLI, EGA, DUŠE. POMÁHÁM LIDEM ŽÍT INTENZIVNÍ, AUTENTICKÝ, SMYSLNÝ A SMYSLUPLNÝ ŽIVOT.

VIP Tantra Masáže a Konzultace

STAŇ SE ČLENEM SOMA TEAMU

ZAPIŠ SE NA ČEKACÍ LISTINU


 CERTIFIKAČNÍ MODUL I

INSTRUKTORSKÝ VÝCVIK SOMA BREATH®


ZÁŘÍ 2022 - PRAHA

 Jako certifikovaný lektor můžeš vést unikátní SOMA Dechové meditace pro jednotlivce i skupiny. SOMA se skvěle hodí do osobního portfolia lektorům, koučům, terapeutům a obohatí jógové, taneční či seberozvojové workshopy, terapeutickou praxi, masáže. Vhodné především pro práci s klienty v oblasti zdraví a celostního přístupu.

MÁM VÁŽNÝ ZÁJEM O SOMA VÝCVIK V ČEŠTINĚ