> ZALOŽIT ÚČET ZDARMA <

An account already exists with this email address. Is this you?

Sign in
H0skuyvhssn8lcvolqci file

Začni Dýchat už dnes..

Přihlášením do sekce získáš:

  • Video i audio dýchání z YT
  • 2x Záznam Livestreamu
  • Odkazy na další aktivity, kurzy a dechové eventy..
  • BONUS: Pokročilá lekce techniky SOMA DECH

ČLENSTVÍ je zcela ZDARMA + obsah kurzu pravidelně aktualizujeme.

Návod jak nastavit Mobilní Aplikaci najdeš uvnitř členské sekce.

Recenze fanoušků SOMA DECH:

“
Děkuji moc, bylo to skvělý! SOMA DECH jsem začala dýchat před pár týdny téměř denně. Dostala jsem k tomu už pár kamarádů :) Musím ale říct, že takhle hromadně to má úplně jiný rozměr. děkuji! jste skvělí 💥🚀”

Lucie Pětová | ZOOM

“S Lucií jsem poprvé okusil zkušenost dýchání technikou SOMA 1on1 a mohu doporučit jak samotnou techniku, tak především lektorku, která vše příjemně vysvětlila a provedla mne úvodem do SOMA dýchání a zkusili jsme spolu několik cyklů dechu. Zkušenost to byla velice obohacující hlavně tím, že se mi otevřel nový způsob tréninku dechu, kde oproti WHM dýchání je toto o něčem jiném! Klade se zde důraz na rytmus a nádech nosem, který jsem doposud praktikoval jen při rozdýchávání u WHM a šlo vidět, že cyklické dýchání SOMA je pro mne nové a zádrž dechu ve výdechu mne rychle "kopala" zpět do nádechu a nosem jsem se neuměl tak zhluboka nadechnout. Nicméně techniku od té doby doma trénuji a postupně ji přicházím na chuť a oceňuji její sílu, efekt a těším se na další progress. Jsem moc rád, že mi Luci představila tuto techniku dýchání a mohu tak obohatit své dýchací cvičení o další techniku 🙂”

David David | Facebook

“Ahojky, moc děkuju! Dýchám od prvního ZOOMu 😇🔥 Dnes příjemné vibrace po celém těle, tím jak byly delší výdechy. Cítila jsem, že jsem se uvolnila o něco víc. Opět jsem měla trochu problém s přídechy, ale jinak paráda ❤️ Jste skvělí, moc děkuju. Těším se na příště! ”

Bety Pospíšilová | ZOOM

“Bylo to super, příjemný, trošku výstup z komfortní zóny, střídání tepla a svěžesti 🙂 Kdybych předtím nebyl uvolněný, tak po Soma dechu už jsem 🙂 Projev i hudba a jako celek prostě úžasný 🙂 Neskutečně milé vedení ❤ Doporučuji 5/5 🙂”

Petr Pavliš | Facebook

“Soma Dech s Honzou bych doporučila každému, kdo chce zlepšit svůj životní styl 🙂. Dýchání mi hodně pomohlo, především k odbourání negativních zlozvyků. Celkově se cítím více klidná, vyrovnaná a méně ve stresu. ”

Tereza Kučerová | Facebook