ČLENSKÁ SEKCE

NÁŠ SOMA TÝM

Jan Šilar

Hlavní lektor, od roku 2019 přináší SOMA®️ do ČR/SR

7 let v uniformě vojáka z povolání, 4 roky Wim Hof Method intenzivní praxe, 15+ Holotropních Dýchání na kontě, 3 roky SOMA DECH® studia a budování rozsáhlé dechové komunity. Jsem certifikovaný SOMA dechový kouč, studuji výcvik Holotropního dýchání GLT a založil jsem český SOMA DECH®.

POMOHU TI NAJÍT PŘIROZENOU CESTU ZE STRESU A NEMOCI KE ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍMU NAPLNĚNÍ.

Lektoři a Ambassadoři

Luci

Osobní koučka a průvodkyně žen

Viki

Trenérka fitness, biohackerka

Mirek

Lesní terapeut, Raw odborník

Sára

Instruktorka Oxygen Advantage

Teri

Průvodkyně změnou, rituální šaty

Věrka

Umělkyně a průvodkyně rituály

Petr

Grafik a designer, podnikatel

Markét

Osobní a duchovní koučka

Marika

Jogínka a masérka, překladatelka

PŘIDEJ SE MEZI NÁS

  CERTIFIKAČNÍ MODULY I-III

INSTRUKTORSKÝ VÝCVIK SOMA BREATH®


BŘEZEN 2023 - PRAHA

 Jako certifikovaný lektor můžeš vést unikátní SOMA Dechové meditace pro jednotlivce i skupiny. SOMA se skvěle hodí do osobního portfolia lektorům, koučům, terapeutům a obohatí jógové, taneční či seberozvojové workshopy, terapeutickou praxi, masáže. Vhodné především pro práci s klienty v oblasti zdraví a celostní medicíně.

MÁM VÁŽNÝ ZÁJEM O SOMA VÝCVIK V ČEŠTINĚ

 

Ing. Jan Šilar 

Kouč Dechu, zakladatel SOMA Dech®️ [Praha]

Předávám komplexní práci s dechem vhodnou pro gaučové povaleče i profesionální atlety. 7 let v uniformě vojáka z povolání, 5 roky Wim Hof Method intenzivní praxe, 15+ Holotropních Dýchání na kontě, 3 roky SOMA DECH® studia a budování rozsáhlé dechové komunity. Jsem certifikovaný SOMA dechový kouč, studuji výcvik Holotropního dýchání GLT a spoluzaložil jsem český SOMA DECH®.

V RÁMCI OSOBNÍ PODPORY VEDU KLIENTY KE ZDRAVÍ, VNITŘNÍ SÍLE A ŽIVOTNÍMU NAPLNĚNÍ.

OBJEDNÁNÍ OSOBNÍCH LEKCÍ

 

Lucie Bečková

Koučka a VIP masérka [Olomouc]

Jsem ŽENA MULTIPOTENCIÁLKA. Miluju svobodu, rozmanitost a celistvost. Dělám masáže, saunové rituály, dechová terapie, spontánní tanec, ženské kruhy, online konzultace,…

Jsem TANTRICKÁ MASÉRKA A KOUČKA. Dotek je pro mě modlitbou, meditací, lékem. Stejně jako dech. Jako SOMA DECHová lektorka učím, jak se vědomým dýcháním aktivovat, zklidnit, rozveselit, dostat do změněného stavu vědomí a jak zkvalitnit život na všech úrovních, včetně vztahů, sexuality či financí.

Lucky Instagram zde.

Mirek Smolej

Učitel - Průvodce [Svitavy, Pardubice]

SOMA dech mi přináší do života pravidelný vědomý kontakt se svým tělem i duší, radost a maximální uvolnění. Stal se důležitou součástí mého rozvoje, a to jak fyzického, tak i osobnostního. Po mé první zkušenosti se SOMA dechem jsem věděl, že jeho sílu chci předávat ostatním lidem.

Jsem průvodcem dětí v jejich vzdělávání a rozvoji. Současně Inspiruji lidi k návratu k harmonické přirozenosti formou vitariánské stravy, dechu a kontaktu s přírodou.

Mirkův Instagram zde.

Věrka Bukóciová

Bývalá učitelka MŠ [Loket, Karlovy Vary]

Soma dech, byla láska na první nádech, která mě očarovala. Ta láska kde zamilovanost nepomíjí, ale roste. Ta láska, kterou chcete šířit, protože ty pocity chcete dopřát druhým a zároveň je chcete s nimi sdílet.

Jsem mentorka vědomého života, tvoření vlastní reality, inspiruji v oblasti ženského zdraví, vzdělávání se ohledně mužsko-ženského principu. Pořádám prožitkové pobyty pro ženy a kakaové ceremonie. Vedu skupinová cvičení a osobní tréninky ve fitness centru. Nabízím pomocnou ruku ve formě konzultací a prožitků skrz meditace, při prvních krůčcích na cestě k sebelásce.

Instagram na Věrku zde.

Viki Rimovská

Komplexní koučka v oblasti zdraví [Bratislava]

Dych jako taky nesie v sebe obrovsky potenciel, ci uz terapeuticky, alebo spiritualny. Dnesnou spolocnostou je tento nas vlastny liecivy nastroj takmer zabudnuty a ja mam obrovsku tuzbu ho ludom pomoct opat OBJAVIT prostrednictvom dychovej metody SOMA, lebo je komplexna a jedinecna.

Mam v portoliu a rada poskytnem: masaze (klasicka, sportova, relaxacna), treningovy plan (podla potrieb klienta).

Instagram na Viki zde.

Teri Urbanová

Průvodkyně přechodových rituálů [Praha]

SOMA dech je krásná technika, jak se dostat blíž k sobě - vidím její potenciál a hloubku. Také mi SOMA přináší do života uvolnění, radost a hravost. Díky SOMA mohu jednoduše uvidět jinou perspektivu života. To miluji. Plus vidím velký potenciíl SOMA dechu při zapojení do mých individuálních i skupinových rituálů.

Tvořím přechodové rituály, jež jedincům pomáhají vědomě uchopit změnu. Mám zkušenosti s různými druhy rituálů - rituál Bohyně, hojnosti, předporodní, ukončení předchozích vztahů a vytvoření místa pro nového partnera, rozchodový, předsvatební, uctění mužství, volání duše miminka, ukončení vzorců z rodiny a další. Také tvořím prožitkové retreaty pro ženy a skupinové rituály v Praze.

Instagram na Teri zde.

Sára Teperová

Instruktorka Oxygen Advantage [Brno]

Dech je pro mě jeden z klíčů jak pochopit své tělo. Spojení trypneurální hudby a dechu je něco naprosto kouzelného. Proto chci aby i ostatní měli možnost praktikovat Soma dech a zažít tento nepopsatelný okamžik na svém těle.

Instagram na Sáru zde.

Marky Singer

Osobní a duchovní koučka [Uherský Brod]

Soma je dech, dech je život. Miluji práci sama se sebou a s lidmi, když jim mohu pomoci a vidím výsledky. Ráda se navracím k božství.

Vedu meditace, kurzy sebelásky, nabízím pomoc v oblasti dvojplamenných vztahů a práce na sobě.

Odkaz na Marky web zde.